fbpx
Piłsudskiego 30 24-100 Puławy
+48 603 662 044
biuro@thebest.pulawy.pl

O MNIE

Cieszę się że tu jesteś!

Nazywam się Katarzyna Janda, jestem założycielką Centrum Języków Obcych The BEST. Pozwól, że w kilku słowach opowiem Ci o sobie:

Po ukończeniu filologii angielskiej na UMCS zastanawiałam się, czy nie poświęcić się wyłącznie tłumaczeniom, ale zaczęłam pracować na uczelni wyższej i wciągnęła mnie dydaktyka. Dzięki temu że nauczałam języka specjalistycznego, mogłam rozwijać swój warsztat pracy, bowiem nie ma lepszej nauki niż uczenie innych! Szybko zauważyłam, że studenci lubią moje zajęcia, a ja największą satysfakcję czerpię z zajęć, które angażują moich słuchaczy.

W 2007r wpadłam na pomysł założenia własnej szkoły językowej i poprowadzenia jej w mój własny kreatywny sposób. Nawiązałam współpracę z firmami i instytucjami, a żeby potwierdzić swoje kwalifikacje do nauczania biznesowego angielskiego, z wyróżnieniem zdałam egzamin i uzyskałam międzynarodowy certyfikat dla nauczycieli Business English. Z czasem okazało się, że mam zdolność prowadzenia prezentacji, a moja wiedza ekspercka pozwoliła mi  na współpracę z wydawnictwem i poprowadzenie kilku szkoleń i sesji na konferencjach dla nauczycieli.

Zrealizowałam również dwa projekty unijne, a w ramach wyjazdów zagranicznych nawiązałam współpracę z instytucjami edukacyjnymi i zostałam zaproszona do poprowadzenia szkolenia dla nauczycieli w Lizbonie. Dzisiaj nadal pracuję na uczelni, prowadzę szkołę, w której uczę głównie dorosłych, współpracuję z firmami i instytucjami, egzaminuję doktorantów instytutu naukowego. W roku 2019 ukazał się podręcznik mojego autorstwa „Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych”. A tłumaczenia? Oczywiście, jeśli tylko czas pozwala nadal je wykonuję, jest to moją wielką pasją. Również tę umiejętność staram się doprowadzić do perfekcji, dlatego też ukończyłam dwa kierunki studiów podyplomowych dla tłumaczy. Rozwijam się nie tylko dla siebie, ale również dla Was!

Przeczytaj moja historię