facebook

  • ms1.png
  • ms2.png
  • ms3.png
  • ms4.png

 

Najpierw przyjdź i napisz darmowy test, a następnie zdecyduj, czy podjąć naukę w naszej szkole.

Przy zapisie do szkoły słuchacz jest jednocześnie kwalifikowany do odpowiedniej grupy językowej na podstawie:

  1. kryterium wiekowego
  2. poziomu zaawansowania
  3. celu nauki oraz potrzeb

     

POZIOM ZAAWANSOWANIA jest sprawdzany za pomocą testu kwalifikacyjnego, który kandydaci wypełniają nieodpłatnie w momencie zgłoszenia się do szkoły. Nie dotyczy to grup podstawowych, gdzie wystarczy informacja ustna, że słuchacz pragnie podjąć naukę od podstaw. Poza testem sprawdzającym wiedzę, przeprowadzamy wywiad ze słuchaczem, w którym informuje on nas o swoich doświadczeniach związanych z nauką języka. W przypadku niejednoznacznego wyniku testu sprawdzającego, a także na podstawie rozmowy, doradzamy słuchaczowi wybór odpowiedniej grupy. Istnieje możliwość zmiany grupy po rozpoczęciu kursu na prośbę zainteresowanego, a także w przypadku gdy lektor prowadzący uzna taką zmianę za zasadną i korzystną dla słuchacza.

 

CEL NAUKI ORAZ POTRZEBY SŁUCHACZA - poza wypełnieniem testu kwalifikacyjnego, słuchacze są proszeni o wypełnienie kwestionariusza, w którym precyzują cel nauki oraz swoje potrzeby. Kwestionariusz potrzeb składa się z różnorodnych pytań oraz miejsca na wpisanie dodatkowych informacji, które pomagają nam ułożyć program kursu tak, by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby osób znajdujących się w danej grupie. Ponadto przeprowadzamy ze słuchaczem rozmowę, w której dodatkowo informuje on nas o swoich oczekiwaniach wobec szkoły i prowadzonych w niej zajęć.

Testy kwalifikacyjne oraz kwestionariusze potrzeb są bardzo wnikliwie analizowane, a program zajęć jest często modyfikowany już w momencie trwania kursu, w odpowiedzi na powstałe potrzeby naszych słuchaczy.

  

ZAPISY NA KURSY PROWADZIMY W CIĄGU CAŁEGO ROKU

Do naszej szkoły można się zapisać w ciągu całego roku. Oferujemy różne kursy krótkie, odbywające się w dogodnych dla Państwa terminach. Można również dołączać do grup istniejących na każdym etapie trwania kursu. Oferujemy nieodpłatne konsultacje również dla osób dołączających do rozpoczętych już kursów, jak również zapewniamy wszystkie materiały wykorzystane na zajęciach wcześniejszych.

W celu zapisania się do szkoły należy zgłosić się do naszego biura osobiście w celu wypełnienia testu i kwestionariusza potrzeb oraz odbycia rozmowy kwalifikacyjnej. Chcemy prowadzić nabór na tyle starannie, by wszyscy nasi słuchacze trafili do odpowiednich grup, co bezpośrednio przekłada się na sukcesy w nauce.

Przyjmujemy również wstępne zgłoszenia telefonicznie. Pod naszymi numerami telefonów udzielamy wszelkich informacji na temat naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu ze szkołą także poprzez e-mail oraz gg.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info