fbpx
Piłsudskiego 30 24-100 Puławy
+48 603 662 044
biuro@thebest.pulawy.pl

STREFA VIP

“We’re here to put a dent in the universe. Otherwise why else even be here?” Steve Jobs

Witam w strefie VIP! Tutaj pomagam osobom z konkretnymi potrzebami, projektując dla Was pakiet zajęć “szytych na miarę”.

Potrzebujesz porady? Motywacji? Konkretnej dawki wiedzy? Cieszę się, że do mnie trafiłeś/aś!

  • Czy jesteś osobą, która odczuwa dyskomfort, czy nawet lęk przed publicznym wystąpieniem pomimo posiadanych umiejętności językowych?
  • A może boisz się uczestniczyć w spotkaniach, bo myślisz o tym, jak ocenią Cię inni?
  • Czy wydaje Ci się, że umiejętności innych współpracowników, czy też Twoich podwładnych są na wyższym poziomie niż Twoje?
  • Czy może potrafisz prowadzić prezentacje, ale tracisz grunt pod nogami w prywatnych rozmowach, np w przerwie spotkań czy konferencji?
  • Być może Twoje umiejętności językowe potrzebują odświeżenia i uaktualnienia? A może po prostu chcesz rozpocząć przygodę z językiem specjalistycznym zupełnie od początku?

Jestem tutaj po to, aby Cię wspierać w Twojej ścieżce. Przeprowadzę Cię przez kolejne etapy nauki po to, abyś nabrał/a pewności i płynności w komunikacji. Pokażę Ci, jak komunikować się skutecznie w konkretnych sytuacjach biznesowych, w miejscu pracy, podróży, czy w czasie wolnym.

W mojej pracy zawodowej od kilkunastu lat pomagam osobom takim jak Ty, na różnych szczeblach kariery zawodowej, zarówno tym, którzy rozpoczynają ścieżkę zawodową i chcą wypaść jak najlepiej w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, jak również osobom na stanowiskach kierowniczych, kadrze menedżerskiej. Z radością patrzę, jak ich umiejętności szybują w górę!

Współpracuję z firmami i instytucjami, prowadząc zajęcia indywidualne, szkolenia w małych i większych grupach, kursy in-company wewnątrz firmy.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, udzielę porady i zaprojektuję program na miarę Twoich potrzeb. Zachęcam do indywidualnego kontaktu:

Katarzyna Janda

tel. 603 662 044 email: biuro@thebest.pulawy.pl