• o-szkole.jpg

The BEST - dlaczego warto

• Wiemy jak uczyć, żeby nauczyć
  • Wiemy, jak rozwiązać Twój problem językowy
  • Rozumiemy Twoje potrzeby
  • Jesteśmy otwarci i chętnie służymy pomocą i wsparciem
  • Lubimy to, co robimy
  • Mamy znakomite rekomendacje
  • Możesz nam zaufać

Nauczymy Cię, z przyjemnością.

Oto nasze atuty:

1.  Troszczymy się o wyjątkowo przyjazną, kameralną atmosferę, w której nauka
     staje się przyjemnością.
2.  Dbamy o komfort i indywidualne potrzeby naszych Słuchaczy, tworząc
     odpowiednio dobrane, niewielkie grupy
3.  Uaktualniamy naszą elastyczną ofertę kursów, aby każdy znalazł coś dla siebie
4.  Zapewniamy kreatywny zespół profesjonalistów, którzy uczą z pasją i zaangażowaniem.
5.  Nasze zajęcia są dalekie od schematów.
5.  Gwarantujemy najwyższą jakość za rozsądną cenę.

Nasze kursy są "szyte na miarę" potrzeb naszych Słuchaczy

Słuchacze, którzy do nas trafiają w wielu przypadkach są zmotywowani i z zapałem przekraczają nasze progi, by poszerzać wiedzę, odkrywać coraz to nowe tajemnice języka... Uczą się chętnie, pragnąc zgłębiać zasady językowe, jak również zdobywać wiedzę o kulturze danego obszaru językowego .Tutaj pierwszy krok do sukcesu został pokonany. Jest nim silna motywacja.
Z drugiej strony, szerokie grono Słuchaczy stawia na rezultat końcowy- chcą znać język, by skutecznie komunikować się w pracy, podróży, bez trudu rozumieć obcojęzyczne filmy  lub po to, żeby zdawać z sukcesem egzaminy w szkole. W tym przypadku tylko nauka kojarzona z przyjemnością odniesie zamierzony efekt. Stworzenie miłej atmosfery sprzyjającej przyswajaniu wiedzy bez zbędnego wysiłku (zrelaksowani uczymy się szybciej), umiejętność zaprezentowania tajników językowych w ciekawy acz przejrzysty sposób, ?zanurzenie? Słuchaczy w autentycznym języku, to wszystko sprawia, że nasi Klienci wracają do nas z roku na rok, aby spędzić czas przeznaczony na opanowanie języka efektywnie ale zarazem przyjemnie:)
Serdecznie zapraszamy wszystkich- tych bardziej i mniej zmotywowanych w nasze progi.

Oprócz języków wiodących - angielskiego i hiszpańskiego, w ofercie mamy również język norweski

Szkoła językowa The BEST powstała z myślą o tych, którzy cenią profesjonalizm oraz indywidualizację. Naszą ideą są kursy "na miarę", co oznacza branie pod uwagę indywidualnych potrzeb naszych słuchaczy przy układaniu programu nauczania.

Oprócz umiejętnego przekazywania wiedzy, popartego wieloletnim doświadczeniem naszych lektorów, staramy się stworzyć atmosferę sprzyjającą nauce tak, by nasze zajęca nie kojarzyły się z siedzeniem w szkolnej ławce. Zadbaliśmy o wystrój wnętrz w taki sposób, aby nasi słuchacze spędzali czas w przyjemnym otoczeniu przy filiżance kawy czy herbaty. Dla naszych najmłodszych klientów również zaprojektowaliśmy odpowiednie miejsce do nauki. Sala dla dzieci została przystosowana z myślą o potrzebach najmłodszych, dla których otoczenie stanowi ważny element w procesie nauczania. Poza kolorowymi obrazkami i tablicami na ścianach, zadbaliśmy o zorganizowanie przestrzeni tak, by umożliwić dzieciom nieskrępowany ruch w czasie zajęć.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info