facebook

  • espana.png

 

Hiszpański dla Ciebie - MŁODZIEŻ, DOROŚLI

Mamy przyjemność zaproponować Państwu kurs języka hiszpańskiego, który wprowadzi Państwa w magiczny świat języka będącego drugim językiem na świecie.

Jak wszystkie kursy proponowane przez naszą szkołę, jest to kurs ?szyty na miarę? i całkowicie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Spotkania z językiem hiszpańskim odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 90 min., co zdecydowanie wystarczy, aby wyćwiczyć cztery podstawowe sprawności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie oraz mówienie.

Wszystkie nasze kursy nastawione są na komunikację, zatem już na poziomie podstawowym słuchacze są w stanie komunikować się w języku docelowym.

Ucz się razem z nami!

Estudia con nosotros!

 

JĘZYK HISZPAŃSKI DLA DZIECI

Dlaczego właśnie dzieci?

Liczba godzin, jaką dorosły człowiek musi poświęcić na naukę języka obcego jest wielokrotnie większa niż czas, którego potrzebuje dziecko, aby przyswoić obcojęzyczne słowa i zwroty. Wiek przedszkolny i wczesnoszkolny to najlepszy moment na rozwijanie zdolności językowych. Mózg dziecka w sposób naturalny absorbuje wtedy nowe słowa, wyrażenia, a przede wszystkim dźwięki. Często mówi się, że przedszkolaki ?chłoną nowy język jak gąbka?. Jest to bardzo trafne porównanie, gdyż rzeczywiście ich doskonała pamięć i słuch pozwalają im nauczyć się używać języka obcego w takim stopniu i z taką jakością jak języka ojczystego. Dlatego warto rozpocząć naukę języków obcych jak najwcześniej. Języków? Tak. Fakt, że każde małe dziecko potrafi liczyć po angielsku i z uśmiechem na twarzy śpiewać angielskie piosenki jest dziś czymś powszechnym. Jednak warto wykorzystać świetny czas dzieciństwa i rozpocząć przygodę z drugim językiem obcym, np. hiszpańskim.

Dlaczego język hiszpański?

Hiszpański to język bardzo melodyjny, którego dzieci uczą się z przyjemnością. W porównaniu do innych języków jest on łatwy do przyswojenia. Jego ogromnym atutem jest chociażby to, że większość wyrazów czyta się tak, jak się je pisze. Dodatkową zaletą poznawania właśnie hiszpańskiego jest fakt, że to trzeci najpowszechniej używany język na Ziemi. Co oznacza, że jego znajomość może w przyszłości poszerzyć perspektywy zawodowe Waszego dziecka, ale także umożliwić mu swobodne podróżowanie po licznych krajach i zawarcie wielu ciekawych znajomości. Poza tym jeśli raz wejdzie się w świat kultury hiszpańskiej... ciężko już z niego wyjść. Hiszpania urzeka, zadziwia, wzrusza, zaskakuje, przyciąga i nie pozwala o sobie zapomnieć.

Jak uczymy dzieci języka hiszpańskiego w Centrum Języków Obcych The BEST?

Wybór materiałów dydaktycznych do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci to kwestia kluczowa. Dzieci w trakcie zajęć nie powinny odnosić wrażenia, że są na nich, bo muszą poznać nazwy kolorów, owoców czy nauczyć się odmiany jakiegoś czasownika. Zadaniem lektora jest tworzenie takiej atmosfery podczas spotkań, która imitowałaby sytuacje z życia codziennego dziecka. Oznacza to, wykorzystywanie materiałów i przedmiotów bliskich najmłodszym, np. zabawek, gier, bajek edukacyjnych, piosenek. W ten sposób poprzez urozmaiconą zabawę dzieci uczą się nie tylko skutecznie, ale i z przyjemnością.

Zapraszamy wszystkie dzieci chętne do wspólnej zabawy i nauki, w trakcie której będą poznawać nowy język obcy!

Polecane strony internetowe do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci:

 

                                    Autor: Anna Piesio,
lektor języka hiszpańskiego
w Centrum Języków Obcych The BEST

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info