Piłsudskiego 30 24-100 Puławy
+48 603 662 044
biuro@thebest.pulawy.pl

DZIECI

My WordPress Blog

„Creativity is just connecting things” Steve Jobs

Zajęcia dla dzieci- KREATYWNIE, CIEKAWIE, NOWOCZEŚNIE!

Nasi sympatyczni i doskonale wykwalifikowani lektorzy zadbają o to, aby nauka była prowadzona w sposób ciekawy, a tym samym skuteczny. Na zajęciach językowych wszystkie dzieci są angażowane do pracy i aktywowane w sposób naturalny- poprzez interesujące zadania i wyzwania językowe. Odpowiedni dobór metod sprawia, że lektorzy potrafią włączyć do pracy wszystkie dzieci zarówno te, które zapamiętują więcej poprzez słuch, jak i te dla których ważne są bodźce wzrokowe, czy ruchowe.

Zajęcia w grupach dziecięcych wzbogacone są o kontakt z LEKTOREM OBCOJĘZYCZNYM.


Wybór dobrej szkoły to zaszczepienie w dziecku prawidłowych nawyków językowych, które zostaną w nim już na stałe!

Trafny wybór szkoły sprawia, że Rodzice mogą być spokojni o postępy swoich dzieci

  • Indywidualizacja – bierzemy pod uwagę dotychczasową wiedzę dzieci, tempo i sposób nauki każdego dziecka. Podobnie jak inne kursy oferowane przez naszą szkołę, zajęcia dla dzieci są również „na miarę”. W czasie zajęć każde dziecko jest włączane do nauki i zabawy, obserwowane są postępy dzieci, stąd tempo zajęć jest natychmiast dostosowywane do możliwości uczniów. Niewielkie grupy ułatwiają indywidualne podejście do naszych małych słuchaczy. Rodzice dzieci są informowani o postępach swoich pociech
  • Motywacja oraz urozmaicenie – urozmaicone zajęcia mają na celu:
    • motywować dzieci do nauki – ciekawe i coraz to nowe zadania wywołują u dziecka chęć ich wykonania,
    • wykorzystywać różnorodne metody, dzięki czemu dzieci mają możliwość korzystania z metody najbardziej im odpowiadającej. Metody stosowane na zajęciach mają na celu stworzenie sytuacji, w której dzieci uczą się języka obcego w podobny sposób, w jaki przyswajają język ojczysty. Stąd też zajęcia prowadzone są prawie wyłącznie w języku obcym lub całkowicie w języku obcym (zagraniczny lektor).

HISZPAŃSKI DLA DZIECI więcej