facebook

  • ms3.png

Zdolną młodzież gimnazjalną i licealną, pragnącą rozwijać pasję do języka, zapraszamy na nowy kurs ?DLA ORŁÓW?.

Jeśli planujesz:

  •    przystąpić do olimpiady językowej
  •    wziąć udział w konkursie językowym
  •    przygotować się do egzaminu certyfikowanego
  •    studiować kierunek językowy

lub po prostu pragniesz rozwijać swoją pasję i zdolności językowe-nie mogłeś trafić lepiej!

W małych, starannie dobranych grupach (maksymalnie 6-osobowych), nasi najlepsi lektorzy zatroszczą się o to, aby każdy uczestnik otrzymał wiedzę i wskazówki niezbędne do podjęcia każdego z wyżej wymienionych wyzwań.

Warunkiem podjęcia nauki na kursie ?Dla orłów? jest rozwiązanie specjalnie zaprojektowanego testu kwalifikacyjnego z wysokim wynikiem.

W grupie znajdą się wyłącznie osoby podobnie zaawansowane językowo. Maksymalna ilość osób w grupie- 6, jednak przy mniejszej ilości uczestników (4 lub 5 osób), kurs również ruszy bez dodatkowych kosztów!

Zajęcia będą obejmować materiał charakterystyczny dla zadań egzaminacyjnych (olimpiada językowa, egzamin certyfikowany), z dużym naciskiem na rozwój słownictwa, ćwiczeniem zawansowanych struktur gramatyczno-leksykalnych oraz rozwijaniem sprawności językowych- mówienie, słuchanie, czytanie. Zwrócimy również szczegółową uwagę na umiejętność pisania.

Otrzymasz wskazówki doskonalące umiejętność rozwiązywania zadań testowych, a nauka będzie wzbogacona ciekawostkami językowymi i kulturowymi, jako że nie ma nic gorszego niż nudne zajęcia!

Przyjdź do naszego biura i rozwiąż darmowy test, po którym dopiero możesz zdecydować, czy podjąć naukę w naszej szkole.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info