facebook

  • ms3.png

Jeśli jesteś uczniem gimnazjum lub liceum i chcesz rozwinąć swoje umiejętności językowe lub poprawić ocenę w szkole, przyjdź do nas! W odpowiednio dobranych niewielkich grupach otrzymasz pomoc i wsparcie naszych fachowych, a przy tym sympatycznych lektorów. Pokażemy Ci, jak się uczyć,  aby nauka była skuteczna. Poruszymy interesujące Cię tematy, utrwalimy to, co wydaje Ci się trudne. Nauczymy Cię również języka potocznego. Będziemy dużo rozmawiać po to, abyś nabrał pewności i płynności w mówieniu. A systematyczne powtórki sprawią, że  klasówka w szkole już Cię nie zaskoczy!

Nie masz zbyt dużo czasu, a dłuższe zajęcia Cię męczą? U nas proponujemy dwa spotkania w tygodniu w optymalnym wymiarze - 60min. Wystarczająco, by wchłonąć wiedzę i systematycznie, by nauka była skuteczna.

Podręczniki z dostępem online pomogą utrwalić wiedzę również poza zajęciami (np. w przypadku nieobecności) i umożliwią kontakt z lektorem prowadzącym w razie jakichkolwiek pytań.

Masz rodzeństwo? Zapoznaj się z wyjątkowo atrakcyjnymi rabatami dla rodzin.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info