facebook

  • kariera.png

Zajęcia kierujemy do:

  • Kadry zarządzającej - są to najczęściej zajęcia indywidualne lub w małych grupkach (2, 3-osobowych)  BUSINESS PRESTIGE
  • Kadry asystenckiej - zajęcia indywidualne BUSINESS DE LUX lub grupowe  BUSINESS CLASS
  • Pracowników korporacyjnych na różnych szczeblach - zajęcia indywidualne BUSINESS DE LUX lub grupowe BUSINESS CLASS

Kursy językowe i szkolenia dla firm i instytucji prowadzone są  w grupach standardowych (6- 8 osób), w grupach ?dla wymagających? (3 os.), jak również indywidualne.

Rodzaje zajęć

Znając specyfikę pracy naszych Klientów korporacyjnych, firmom proponujemy kursy ?Raz w tygodniu?, które połączone są z pracą indywidualną w domu na platformie edukacyjnej. Nasi  Słuchacze wybierają również zajęcia standardowe, które odbywają dwa razy w tygodniu, przez co są bardziej intensywne.

Jako instytucja nowoczesna, dbająca o rozwój, korzystamy z metody blended learning, która polega na umiejętnym połączeniu tradycyjnych zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. 

Więcej o kursach  Business English

Osobom, które nie dysponują czasem tak, aby pozwolić sobie na uczęszczanie na zajęcia w trybie regularnym, proponujemy nauczanie indywidualne, które pozwala na dopasowanie kursu do Państwa indywidualnych potrzeb.

Kursy firmowe:

  1. Opcja: zajęcia raz w tygodniu 120 min.(plus przerwa kawowa)
  2. Opcja: zajęcia dwa razy w tygodniu po 90min.
  3. Opcja: Zajęcia indywidualne raz lub dwa razy w tygodniu po 60min. (częstotliwość i terminy do indywidualnego uzgodnienia)

Profilowanie zajęć

Projektując zajęcia trzymamy się zasady kursów ?szytych na miarę?, a więc staramy się dowiedzieć jaki jest cel Państwa nauki, jak również  indywidualne potrzeby dotyczące zawartości danego szkolenia. Dlatego też, przed rozpoczęciem zajęć prosimy Państwa o wypełnienie:

  • testu diagnostycznego określającego dotychczasowy poziom zaawansowania
  • kwestionariusza potrzeb, w którym zostają sprecyzowane cele i ukierunkowanie nauki, np.na poprawność gramatyczną, płynność wypowiedzi, rozwój słownictwa z danej dziedziny, rozwój konkretnych sprawności językowych (słuchanie, czytanie tekstów źródłowych, itp.)

Szkolenia dla firm, jak również te z zakresu business English, prowadzone są przez profesjonalnych lektorów doświadczonych w pracy z dorosłymi oraz posiadającymi dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia tego typu zajęć. - Kadra- Więcej w zakładce business English- link

Firmy, które obdarzyły nas zaufaniem to, m.in.:

Grupa Azoty Zakłady Azotowe ?Puławy? S.A.

Mostostal Puławy S.A.

Remzap Sp.z o.o.

Instytut Nawozów Sztucznych

PGE Dystrybucja

Refernecje

Do firm kierujemy również oferty specjalne, dotyczące tematycznych szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń odbywających się poza naszą siedzibą.

W ofercie mamy również szkolenia wyjazdowe, połączone z pakietami pobytowymi w atrakcyjnych miejscach z zapleczem hotelowym i bazą szkoleniową. Szkolenia wyjazdowe mogą służyć jako alternatywa dla firmowych wyjazdów integracyjnych.

W celu uzyskania konkretnych informacji dotyczących najbliższych terminów, programu szkoleń wyjazdowych oraz cennika, prosimy o przesłanie zapytania drogą mailową:

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na wszelkie zapytania chętnie odpowiemy telefonicznie:

603 662 044
biuro (pon.- czw. 15.00- 18.00): 81 886 42 57

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info