facebook

 • ms2.png

Zajęcia dla dzieci- KREATYWNIE, CIEKAWIE, NOWOCZEŚNIE!

                                                                                             

Nasi sympatyczni i doskonale wykwalifikowani lektorzy zadbają o to, aby nauka była prowadzona w sposób ciekawy, a tym samym skuteczny. Na zajęciach językowych wszystkie dzieci są angażowane do pracy i aktywowane w sposób naturalny- poprzez interesujące zadania i wyzwania językowe. Odpowiedni dobór metod sprawia, że lektorzy potrafią włączyć do pracy wszystkie dzieci zarówno te, które zapamiętują więcej poprzez słuch, jak i te dla których ważne są bodźce wzrokowe, czy ruchowe.

                              

 

Zajęcia w grupach dziecięcych wzbogacone są o kontakt z LEKTOREM OBCOJĘZYCZNYM.


Wybór dobrej szkoły to zaszczepienie w dziecku prawidłowych nawyków językowych, które zostaną w nim już na stałe!


                      

Trafny wybór szkoły sprawia, że Rodzice mogą być spokojni o postępy swoich dzieci

Prowadzimy nabór do grup dziecięcych w odpowiednich przedziałach wiekowych:

English for Kids: 6-7 lat

Junior English: 8-12 lat (w odpowiednich grupach wiekowych)

Charakterystyka zajęć w grupach dziecięcych:

 • Indywidualizacja - bierzemy pod uwagę dotychczasową wiedzę dzieci, tempo i sposób nauki każdego dziecka. Podobnie jak inne kursy oferowane przez naszą szkołę, zajęcia dla dzieci są również "na miarę". W czasie zajęć każde dziecko jest włączane do nauki i zabawy, obserwowane są postępy dzieci, stąd tempo zajęć jest natychmiast dostosowywane do możliwości uczniów. Niewielkie grupy ułatwiają indywidualne podejście do naszych małych słuchaczy. Rodzice dzieci są informowani o postępach swoich pociech.
 • Motywacja oraz urozmaicenie - urozmaicone zajęcia mają na celu:
  • motywować dzieci do nauki - ciekawe i coraz to nowe zadania wywołują u dziecka chęć ich wykonania,
  • wykorzystywać różnorodne metody, dzięki czemu dzieci mają możliwość korzystania z metody najbardziej im odpowiadającej. Metody stosowane na zajęciach mają na celu stworzenie sytuacji, w której dzieci uczą się języka obcego w podobny sposób, w jaki przyswajają język ojczysty. Stąd też zajęcia prowadzone są prawie wyłącznie w języku obcym lub całkowicie w języku obcym (zagraniczny lektor).
 • Stosowanie różnych stylów nauczania - dzieci uczą się  na różnorodne sposoby - poprzez wzrok, słuch oraz ruch. Zajęcia w grupie dziecięcej odbywają się przy użyciu różnorodnych pomocy naukowych - kolorowych tablic, przyborów plastycznych, sprzętu audio i video, czy tablicy interaktywnej.
   
 • Wykorzystywanie gier, zabaw, piosenek do nauki języka - dzieci uczą się najlepiej poprzez zabawę. Dlatego też zajęcia w grupie dziecięcej są urozmaicone zabawami,które angażują dziecko na tyle,że zapomina ono o tym,że znajduje się na lekcji i w ten sposób przyswaja język w sposób naturalny. Nie oznacza to jednak wyłącznie zabawy w czasie zajęć. Uczymy wszystkich sprawności językowych - słuchanie, mówienie oraz czytanie i pisanie (starsze dzieci).
 •                                                                      

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info