facebook

  • lonodn.png

Każdy, kto do nas trafi otrzyma wsparcie naszej profesjonalnej kadry, która dobierze odpowiedni kurs i pomoże rozwiązać każdy problem językowy.

Nauczymy Cię nie tylko czego, ale JAK się uczyć.

  • DLA DOROSŁYCH aby efekt był zauważalny w krótkim czasie
  • DLA MŁODZIEŻY  aby nie martwić się o ocenę w szkole lub rozwijać pasję do języka
  • DLA DZIECI  kreatywnie i z fantazją, aby zaszczepić "bakcyla" językowego
  • DLA ZAPRACOWANYCH  aby skutecznie opanować komunikację w krótkim czasie
  • DLA WYMAGAJĄCYCH aby z zajęć wycisnąć ile się da! :)
  • DLA OSZCZĘDNYCH -  aby płacić mniej (system zniżek i rabatów- prosimy śledzić aktualne promocje)
Poziomy językowe odpowiadają poziomom biegłości językowej wg Rady Europy - Common European Framework.
 
Kwalifikacja do grup odbywa się w oparciu o dwa kryteria:
  1. kryterium wiekowe
  2. poziom zaawansowania

Poziom zaawansowania zostaje ustalony po wypełnieniu nieodpłatnego testu kwalifikacyjnego (nie dotyczy grup podstawowych).

Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkującego (beginner) do biegłego (proficiency): A1, A2, B1, B2, C1, C2

Kursy na poziomach B2, C1 oraz C2 są zarazem kursami przygotowującymi do egzaminów - FCE, CAE iCPE, odpowiednio.

Wszyscy Słuchacze przy zapisie wypełniają, również nieodpłatnie, kwestionariusz potrzeb, który uwzględniamy przy układaniu programu zajęć dla każdej grupy.
 

 

Kursy General English obejmują dwa semestry nauki (120 godzin). Są to dwa spotkania w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Po ukończeniu danego poziomu zaawansowania słuchacze piszą końcowy test sprawdzający. Postępy słuchaczy są również sprawdzane poprzez testy sprawdzające przeprowadzane w trakcie całego roku.

Po zakończeniu kursu słuchacze otrzymują certyfikat ukończenia kursu na danym poziomie zaawansowania. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest uczęszczanie na zajęcia oraz uzyskanie pozytywnej oceny z testu końcowego. Słuchaczom, którzy opuścili więcej niz 60% zajęć lub nie uzyskali pozytywnej oceny z testu końcowego, wydawane są zaświadczenia o uczestnictwie w kursie.

KURSY DLA ZAPRACOWANYCH - z myślą o osobach pracujących, które nie mogą pozwolić sobie na uczęszczanie na zajęcia częściej niz raz w tygodniu, dodatkowo stworzyliśmy program kursów, które odbywają się raz w tygodniu. Więcej w zakładce: DLA ZAPRACOWANYCH

 
 
ZGŁOSZENIA NA KURSY PRZYJMUJEMY W CIĄGU CAŁEGO ROKU. MOŻNA DOŁĄCZAĆ DO GRUP JUŻ ISTNIEJĄCYCH NA KAŻDYM ETAPIE TRWANIA KURSU.

Dla osób, które dołączają do grupy w późniejszym terminie, jak również dla wszystkich uczestników naszych kursów, oferujemy bezpłatne konsultacje oraz zapewniamy wszystkie materiały wykorzystywane na zajęciach wcześniejszych.

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info